Turkcell Şikayet

Yayınlanılan Tarih: Aralık 2, 2011 2:37 pm | Mevki Yerleşim: Sakarya | Tags: , ,

Web Tasarım Firması

Web Tasarım Firması

Turkcell Bir Ipad 2 ARIZALIYSA DURUM KÖTÜ 3
Turkcell’in tanıtımını yaptığı kampanyadan ilk 5000 kişi içerisine girerek ligtv hediyesinden de mobil tv hediyesinden de faydalanmak niyetiyle 4 Kasım Tarihinde IPAD2 almak üzere TURKCELL Adapazarı İletişim Merkezlerine gittim. Cihazı ve data hattını elden teslim aldım ve cihazı mağazada çalıştırarak kontrolü yapma ihtiyacı duydum. Cihaz mağazada Simkart okuma sorunu çıkardı. Efendim cihazdan değil sim kart sorunudur yarın micro simkart ile deneyelim denilerek evimin yolunu tuttum. Ertesi gün cihazın sim kartını başka ipad üzerinde deneyerek sim kartın sorunlu olmadığını Turkcell’de gördük. Bu durumda bana ipad değişikliği talebi yapmama rağmen genel müdürlük onayı olmadan bunun yapılamayacağı söylendi. En nihayetinde cihazın uzmanlar tarafından inceleneceği belirtilerek teslim alındı. Uzman incelemelerinde donanım arızası olduğu tespit edildi. Üretim kaynaklı ayıplı bu ürünü normal şartlarda hemen değişmese gereken Turkcell bunun distribütör kaynaklı olduğunu söyleyerek oraya gönderdi. Yoğun çabalar sonucu cihazın gittiği yerden değişeceğine dair onay ve bilgi alındı. Turkcellin sitesinde belirttiği üzere maksimum 4 hafta süre içerisinde teslim edilecek olmasına rağmen ben cihazımı satın aldığımdan bu yana 4 hafta dolmasına 3 gün kaldı. Şimdi soruyorum. Ocak ayına kadar kullanacağım LigTV üyeliği yandı, Mobil TV üyeliği yandı, 1 aydır bilgisayarım olmaması nedeniyle işlerim aksadı. Kafamı sürekli meşgul eden bu durum nedeniyle hergün Turkcell iletişim noktasına uğradım. Ancak çözüm oldu mu ? Olmadı…
Şimdi soruyorum
Cihaz bozuk çıkınca neden Türkcell İletişim Merkezinde hemen değiştirilmedi ?
Ben iyi niyet gösterip kolaylık sağlamama rağmen distribütör firmayla aranızdaki meseleleri bana neden anlatıyorsunuz ?
Ben müşteriniz olmaktan dolayı pişman oldum…
Ve bu satırları yazarken bir yandan data hattının aylık vergisini ve faturasını yatırıp bir yandan da aylık ipad ücretlerini düzenli ödüyorum.
Bu gerçekten sizce adalet mi?

Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servisin belirleyeceği tutarı ödemelisiniz. Kampanya kapsamında aldığınız cihaz, satış noktasında arızalı çıktığı takdirde yenisi ile değiştirilir. Satış sonrası arızalı çıktığı takdirde ise 15 gün içinde cihazı aldığınız Türkcell İletişim merkezi’ne elden teslim etmelisiniz. Türkcell İletişim merkezi cihan yetkili teknik servise gönderecek, teknik servisin testi neticesinde cihazın arızasının donanımsal olduğu onaylanırsa, servis tarafından yeni bir cihaz Türkcell İletişim Merkezi’ne gönderilecektir. Türkcell İletişim Merkezi cihazın geldiğini haber verip yeni cihazı size elden teslim etmelidir. Bu bekleme süreci maksimum 4 hafta sürer. Bekleme döneminde faturanıza paket bedeli yansımaya devam edecektir.

Alınan data hattı : 5300769543
Fatura Sahibi : Ahmet KÜÇÜKER

KATEGORİDE YAYINLANAN ŞİKAYET İÇERİĞİ YUKARIDAKİ GİBİDİR.

Share: Twitter | Facebook | Email

Report bad use or Spam

Reklam Sahibine Not Bırakın
2 Comments to “Turkcell Şikayet”

  1. mert ali öziş Says:

    Turkcellde 2 ay önce kampanyalı tarifeden yararlanmak amacıyla t11 cep telefonunu izmir üçkuyular Koçak iletısım merkezınden aldım.t 11 markalı cep telefonum 2 saate kalmadan karşı taraftan ses gelmedıgı gıbı ,garıp garıp parazitılenme seslerı cıkarmaya başladı.ve gerı goturdum sarja takın yarın kullanmaya başlayın dedıler.ben durumu ne kadarda iza etsem,iyi niyetlı bır sekılde dedıklerını yaptım.ama ertesı gunde aynıydı.telefona ne su temas etmıstır ne bır yere carpmısstır nede baska bırsey.genpaya yolladılar ve 1 ay sonra benı arayıp telefonda kullanımdan kaynaklanan bır problem oldugunu ve bedel karsılıgında yapılacaklarını belırttıler.ucret olarakta 55 tl talebınde bulundular.nerde garantılı ürün ,nerde müşterinin haklılığı….telefonda lanet olsun yapında artık getırın dedım.1 ay daha gectı telefonum bugun elıme ulaştı.bugunun tarıhı 27.04.2012 dır.ve bi şok ile karşılaştım kı telefonum yıne yapılmadan gerı gonderılmıs.2 ay oyalandım,madur kalan bendım,işimden gücümden zaman ayırıp merkeze gıden dıl döken bendım fakat 2 aydır hıc bır işlem yapılmadıgı gıbı bana bı yetkılı bu konuda bılgı vermemıstır.türckcell buyuk bır fırma derız ama kesınlıkle musterının arkasında duran bır şirket degılmiş.sakın ama sakın turkcelle guvenmeyın.yoksa benım gıbı yarı yolda bırakılırsınız. tabıkı bende tum yasal haklarımı hukuk cercevesı ıcerısınde sonuna kadar kullanacagım.turkcell kımseyı enayı yerıne koyamaz.turkcelıı turkcell yapan bızlerız.hakkımızı nasıl korumassınızzz. MERT ALİ ÖZİŞ 530 829 41 44

  2. betul Says:

    turkcell siniz ama sizin gibi dolandırıcı bi şirket gömedim resmen insanları sömürüyosunuz sizi birkere denedim ve bir dahada denemeyi düşünmüyorum çünkü beni batıran siz oldunuz okadar kötü bi düzeniniz varki hiçkimsenin hiç kimseden haberi yok işinizi dolandırıcılık üzerine kurmuşsunuz size geçen her kuruşumu haram ediyorum çocuklarımın boğazından geçmedi sizinkisindende geçmez inşşallh allah sizi nasıl biliyosa öyle yapsın…nasıl bukadar büyüdüğünüzde belli insanları sömürerek dolandırarak burkadar büyümüşsünüz yazık ki biz insanlarda size kanmışız..

Notunuzu Gönderin

cam mozaik cam mozaik